MSI Afterburner Baixar Última Versão – {Atualizado Em 2023}

Baixar Agora
4.0/5 Votes: 2

Report this app

Description

 MSI Afterburner Son Sürümünü İndirin:  Video oyunlarının meraklıları, sürekli olarak video oyunlarından en iyi şekilde yararlanabilecek yolları arar. Yeni yollar keşfetmek isteyen böyle bir video oyuncusuysanız, MSI Afterburner’ı seçmelisiniz. Bu uygulama GPU’nuzu izler ve maksimum performansını vermesine yardımcı olur. Bu, grafik kartlarını overclock edebilen ve kontrol edebilen en çok kullanılan ve en iyi yazılımlardan biridir. Grafik kartlarının yanı sıra, çok kullanıcı dostu birçok ek özellik ile birlikte tüm donanımı kontrol etmenizi sağlar.

Sadece grafik kartını overclock etmekle kalmayıp, keşfedilecek daha fazla özelliğe sahiptir. Örneğin, masaüstünüzü kaydedebilirsiniz, ayrıca kıyaslamalar da yapabilirsiniz. Bu yazılımın en iyi avantajlarından biri fiyatıdır. Tamamen ücretsiz olduğunu bilmek şaşıracaksınız, tüm ekran kartı markalarıyla kullanılabilir. Daha fazla grafik gücü ve mükemmel bir yazılım arıyorsanız, bu sizin için en iyi çözümdür. Grafik sınırlarını aşmanın aynı zamanda büyük bilgiye ihtiyaç duyduğunu düşünebilirsiniz, ancak artık zor değildir ve herhangi bir ileri bilgi olmadan güvenli bir şekilde yapılabilir. Evet, bu araç, kullanıcıların tüm video kartı ayarlarına herhangi bir zorluk yaşamadan kolayca erişebileceği şekilde tasarlanmış bir araçtır. Tüm süreç basit ve kullanıcı dostudur.

Bu uygulama, en iyi ekran kartı hız aşırtma yazılımlarından biri olan RivaTurner yazılımını kapsar. MSI Afterburner, GPU kapasitenizi ve performans düzeyinizi artırmak için tasarlanmıştır. Çok sayıda MSI grafik kartını destekler, ayrıca NVIDIA ve AMD için overclock imkanı sunar  . Bu yazılımın temel amacı, satıcılar tarafından belirlenen orijinal sınırları araştırmaktır. Bellek saatlerini, fan hızını ve voltajı özelleştirmenizi sağlar. Ancak, fiillerinizin farkında olduğunuzda bu ayarları yapmanız önerilir. Aksi takdirde, bunlar performans ve kararsızlık sorunlarına neden olabilir.

MSI Afterburner Baixar

Çok modern ama basit ve organize bir görünüme sahiptir ve uygulamanın görünümü kullanıcı arayüzü değiştirilerek özelleştirilebilir. Program, grafik kartı türünüzü, sürücü sürümünü otomatik olarak algılayabilir ve bilgileri ana penceresinde gösterir. Bu yazılım aynı zamanda kullandığınız video bağdaştırıcısı için ayar yetenekleri de sağlayabilir. Böylece çekirdek, gölgelendirici ve bellek saat seviyelerini kişiselleştirebileceksiniz.

Gürültüyü azaltmak veya soğutma seviyesini ayarlamak için kullanılabilen gelişmiş fan hızı kontrolü sağlar. Kullanıcı ayrıca çekirdek voltajını değiştirebilir. Uygulama, kartı değiştirmeye gerek kalmadan üçlü aşırı voltaj sağlama sözü ile birlikte gelir. Sadece bu kadar değil, aynı zamanda grafik kartı durumunuzu izlemenizi sağlar. ‘Donanım Monitörü’ monitör penceresi GPU  ve bellek kullanımının bir grafiğini gösterir  , ayrıca çekirdek ve bellek saatleri ile ilgili temel bilgileri de alabilirsiniz. Günlük kaydı seçeneklerini de kontrol edebilirsiniz.

MSI Afterburner  ,  grafik kartlarınız üzerinde tam kontrol sahibi olmanızı sağlayan , dünyanın en tanınmış ve en çok kullanılan  grafik kartı hız aşırtma yazılımıdır . Ayrıca donanımınız hakkında inanılmaz derecede ayrıntılı bir genel bakış sağlar ve fan profillerini özelleştirme, kıyaslama ve video kaydı gibi bazı ek özelliklerle birlikte gelir  . MSI Afterburner tamamen ücretsizdir ve tüm markaların grafik kartlarıyla kullanılabilir.

Overclock Araçları
Grafik kartınızın sınırlarını keşfetmek ve aşmak korkutucu gelebilir, ancak aslında düşündüğünüzden daha kolaydır. MSI Brülör Sonrası Hız Aşırtma araçları, video kartı ayarlarınıza kolay ve hassas erişim sağlar. GPU’nuzun saat frekansını ve voltajını arttırırken, fan hızı kontrolünü kullanmak performans ve sıcaklık arasında mükemmel dengeyi bulmanızı sağlayacaktır. Grafik kartınızın gerçek potansiyelini ortaya çıkarma ve teçhizatınızın kimin patron olduğunu gösterme zamanı! Donanım monitörü
Görmek inanmaktır! Sisteminizde uzmanlaşmaya başlamak için sistemi izlemeniz ve test etmeniz gerekir. İzleme, oyun oynama ve hız aşırtma sırasında en iyi sistem kararlılığını sağlamanın en iyi yoludur. Donanım Monitörü kritik donanım bilgilerini gerçek zamanlı olarak gösterir; sıcaklık, kullanım, saat hızı ve voltaj. Oyun sırasında seçili bilgileri ekranda bile görüntüleyebilirsiniz, böylece önemli istatistikleri yakından takip edebilirsiniz.

Üçlü Aşırı Gerilim
“Overclockerların her zaman zirveyi aradığına inanıyoruz ve en küçük ayrıntıların mutlak kontrolünün başarı için hayati olduğunu biliyoruz. Müşterilerimizi ödüllendirmek için MSI grafik kartları üzerinde daha kapsamlı kontrol sağlıyoruz. Üçlü Aşırı Gerilim özelliği Çekirdek, Bellek ve PLL voltajlarının hassas kontrolünü sağlayarak size avantaj sağlar. ”

Özel Fan Profilleri
Isı dağılımı grafik kartı performansı için önemli bir faktördür. Önceden tanımlanmış bir fan hızı eğrisini tamamen özelleştirmenizi sağlayarak soğutma performansını tümüyle belirlemenizi sağlar!

Oyun İçi FPS Sayacı
Ekranın köşesinde görüntülenen FPS sayacı, oyunlardaki en iyi arkadaşınızdır. Bir Ekran Görüntüsü’nde sisteminizin performansı hakkında gerçek zamanlı bilgi sağlar, böylece oyun oynarken overclock ayarlarınızın etkisini yakından takip edebilirsiniz.

64-Bit Desteği
MSI, Afterburner kullanıcılarının çok çeşitli platformlarda çalıştığını anlıyor. Modern 64 bit sistemler için daha fazla oyun çıkıyor, 64 bit uygulamalar için tam destek içeriyor.

Özel Kullanıcı Kaplamaları
En sevdiğiniz görünümü seçin! Programın görünümünü ve neyin görüntüleneceğini dinamik olarak değiştiren farklı kaplamalar ile birlikte gelir. Ayarlar menüsünden birini seçin veya çevrimiçi olarak özel bir kaplama indirin.

Çoklu Dil Desteği
MSI Afterburner tüm dünyada kullanıldığından, Kullanıcı Arayüzü menüsünden dilinizi seçebilirsiniz. Tüm ana diller desteklenmektedir

[su_box title=”Obtenha Mais Jogos Aqui“]

Photo Crop Baixar Última Versão 

Notepad++ Baixar Última Versão

League Of Angels Baixar Última Versão

Unity Web Player Baixar Última Versão 

Android Studio Baixar Última Versão

Safari Baixar Última Versão

CyberGhost VPN Baixar Última Versão 

Virtual CloneDrive Baixar Última Versão 

Keyboard Baixar Última Versão

oCam Baixar Última Versão

City ​​Racing Baixar Última Versão 

Driver Genius Baixar Última Versão 

BMW M3 Challenge Baixar Última Versão 

Photo Editing Software Baixar Última Versão 

Microsoft Access Baixar Última Versão 

AOMEI Partition Assistant Baixar Última Versão 

Opera Baixar Última Versão 

PIXresizer Baixar Última Versão 

Netflix Video Baixar Última Versão

Unlocker Baixar Última Versão 

LDPlayer Baixar Última Versão

Unlocker Baixar Última Versão 

MTP Device Baixar Última Versão 

Kaspersky Baixar Última Versão 

Touch VPN Baixar Última Versão

IrfanView Baixar Última Versão 

WinToFlash Baixar Última Versão 

NetCut Baixar Última Versão

Visual Studio 2010 Baixar Última Versão 

Chromium Baixar Última Versão 

Xtreme Baixar Manager Última Versão 

Everest Ultimate Baixar Última Versão

Samsung ML-1610 Driver Baixar Última Versão 

Mobiett Baixar Última Versão 

Super Meat Boy Baixar Última Versão 

Visio Baixar Última Versão

Puffin Browser Baixar Última Versão 

Inkscape Baixar Última Versão 

Norton Baixar Última Versão

Surgeon Simulator Baixar Última Versão 

Microsoft Word 2010 Baixar Última Versão 

Greenshot Baixar Última Versão 

Head Ball 2 Baixar Última Versão 

300 Spartan Baixar Última Versão 

Disk Drill Baixar Última Versão 

Call Of Duty 5 Baixar Última Versão

Tunes Baixar Última Versão 

Music Player Baixar Última Versão

DFX Audio Enhancer Baixar Última Versão 

WinToUSB Baixar Última Versão 

CPU-Z Baixar Última Versão 

CopyTrans Manager Baixar Última Versão 

Uplay PC Baixar Última Versão 

CDBurnerxp Baixar Última Versão

Nitro PDF Baixar Última Versão

BarTender Baixar Última Versão

LG Bridge Baixar Última Versão 

Mi PC Suite Baixar Última Versão 

Combat Arms Baixar Última Versão 

[/su_box]

Download links

Baixar Agora

How to install MSI Afterburner Baixar Última Versão - {Atualizado Em 2023} APK?

1. Tap the downloaded MSI Afterburner Baixar Última Versão - {Atualizado Em 2023} APK file.

2. Touch install.

3. Follow the steps on the screen.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *